ניהול פרויקטים בבניה
בקלות ויעילות!
הכירו קצת מלקוחותינו

תוכנת בנייה- לקוחות
תוכנת נדל"ן - לקוח ממליץ אהוד צין

אהוד צין

סמנכ"ל הנדסה מליסרון מקבוצת עופר השקעות

"המערכת מקנה לנו תמונת מצב ברורה של הפרויקטים ובמיוחד הצפי לגמר של תקציב הפרויקט. המערכת אפשרה לנו ליישם תהליכים ונהלים של הארגון בצורה מיטבית ויעילה ושיפרה את יכולות השליטה והבקרה שלנו"

תוכנה לניהול פרויקטים בבניה- לקוח ממליץ

ליאור אקרמן

אחראי תחום בקרת תהליכי בינוי, בנק לאומי

"מאז הכנסת המערכת עבודתנו הפכה ליעילה יותר. גמישות המערכת מאפשרת התאמה מושלמת לתהליכי עבודה בארגון, כאשר כל עובדי הארגון וספקים חיצוניים עובדים במערכת בסינרגיה ויעילות ברמה הגבוהה ביותר שהכרנו עד היום. בעזרת כלי העבודה הנהדר הזה, התלבטויות, דיונים והחלטות שונות הפכו להיות מקצועיים יותר ויעילים יותר".

מערכת ניהול פרויקטים- לקוחה ממליצה

אתי שטיקל קליין

מנהלת יישומים, חברת נמלי ישראל

"מערכות רמדור מוטמעות אצלינו במספר רבדים ומשמשת כפלטפורמה לניהול המכרזים הבינלאומיים של החברה, כמערכת לשיתוף מידע בין החברים בפרויקטים וכתוכנה המרכזית לניהול החוזים והחשבונות מול הספקים שלנו. המערכת מתמודדת עם ניהול חוזים מתוחכמים וחוקים שונים של החברה, שילוב גורמים חיצוניים ופנימיים בתהליך ועבודה מול המערכת המרכזית שלנו."

תוכנה לניהול פרויקטים הנדסיים- לקוח ממליץ

קרלוס דונר

מנהל PMO שותף בסי.פי.אם, חברה לניהול פרויקטים

"מערכות רמדור מלוות אותי שנים ארוכות. אני שמח לראות כיצד רמדור מצליחה לרתום את הטכנולוגיה המתקדמת לשיפור יכולות הניהול בפרויקטים הנדסיים. המודולים השונים בפתרון כגון, הבקרה התקציבית, ניהול המסמכים, יומני עבודה ואיכות, מאפשרים לשלב את הגורמים הרלוונטיים בפרויקט בעבודה על בסיס מידע משותף ובכך תורמים רבות ליעילות העבודה, למניעת טעויות, להבנה טובה יותר של מה שקורה בפרויקט ולרמת בקרה ושליטה גבוהה".

ניהול תקציב בניה- לקוח ממליץ

ירון מוריוסף

שלו מוריוסף ניהול בנייה בע"מ

"מערכות רמדור מלוות אותי שנים ארוכות. המערכות מתקדמות ומתאימות עצמם לצרכים המשתנים של הלקוח. הן הפכו להיות כלי עבודה מרכזי בניהול התקציב, מספקות תמונת מצב עדכנית וברורה של הפרויקט ומאפשרות לזהות בעיות בזמן שעוד ניתן לטפל בהן"

בקרה תקציבית - לקוח מספר

תמיר עדוי

מנהל אגף מערכות מידע, רשות הטבע והגנים

"המערכת האינטרנטית לניהול פרויקטים של רמדור מאפשרת לנו תמונת מצב עדכנית וברורה של הפרויקטים שלנו, משפרת את הבקרה התקציבית, ניהול המשימות ותהליכי ההתקשרות והמכרזים מול הספקים. המערכת הוטמעה היטב והיא משולבת בתהליכי העבודה שלנו כחלק אינטגרלי מהמערכות האירגוניות"

תוכנת בנייה- לקוח ממליץ

אורן עמית

פיקוח וניהול פרויקטים

"ניהול פרויקט אינו שלם ללא ניהול פן האיכות. רמדור מאפשרת לי לעבוד ישירות מהשטח באמצעות מכשירים ניידים, לנהל רשימות תיוג לבדיקות ואי התאמות וכך לקבל שליטה ובקרה על איכות הבנייה והתכנון והתרעות מתאימות."