סיפורי הצלחה

 • plazasentersmaildavidperetz

  סופר רמדור חובקת עולם

  "מה שמצא חן בעינינו בעבודה עם אנשי המקצוע של רמדור, זה שאף פעם לא קיבלנו תשובה שאי אפשר לבצע את בקשותינו גם אם העניין כרוך בקשיים מצד הפיתוח של רמדור. בכל המקרים נמצא מענה הולם לצרכים שהעלינו. כך אומר דוד פרץ, מנהל רכש ומחשוב באלביט, שבחר בתוכנות סופר רמדור ו- view @, המאפשרות לחברת הבת פלאזה סנטרס, שליטה ובקרה מרכזית בפרויקטי הנדל"ן הבינלאומיים שלה".

  לסיפור המלא לחץ כאן

 • oded-katzir

  "מערכות רמדור משמשות את אפריקה ישראל בפעילותה הרב לאומית"

  עודד קציר, מנהל מערכות מידע ומחשוב בחברת אפריקה ישראל סבור שמערכות התוכנה של רמדור הינן מערכות זריזות, ידידותיות וגמישות לשינויים מהירים המאפשרות שליטה ובקרה בינלאומיות.

  לסיפור המלא לחץ כאן

 • genkinbankleumi

  אבטחת מידע מעל לכל

  משה גנקין, ראש אגף נדל"ן ורכש, בנק לאומי:  "בנק לאומי לא בחר במערכת @view רק בגלל שהיא מערכת טובה יותר ממערכות אחרות. אחד הנושאים החשובים ביותר עבורנו כגוף פיננסי הוא נושא אבטחת המידע. השקענו לא מעט בבדיקה ובחינה של נושא זה כולל בדיקות של גורמי חוץ בלתי תלויים. הפתרונות המוצעים על ידי view@ הרשימו אותנו ברמה הגבוהה של אבטחת המידע ויותר מזה מגישת החברה לנושא והעמדתו במקום גבוה בסדרי העדיפויות שלהם. עובדה זו תרמה רבות לבחירת המערכת וליישומה  המוצלח בבנק לאומי."

  לסיפור המלא לחץ כאן

 • ganel-barilan

  מערכת אינטרנטית לניהול פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות – view@

  שמואל גן – אל , מנכ"ל בינוי, אוניברסיטת בר אילן:
  "אני מלווה את מערכת @view כמעט מהיום הראשון. ראיתי את השינויים הגדולים וההשקעות הרבות שבוצעו במערכת החל מהגרסה הראשונה. אין ספק שאיכות הפיתוח והיקף הפתרונות הינם ברמה מאוד גבוהה. התאמת המערכת לצרכי המשתמשים תוך הקשבה ללקוחות היא מסודות ההצלחה של מערכת זו".

  לסיפור המלא לחץ כאן

 • MarkOkonfix2

  "מערכת סופר רמדור אפשרה לנו להגדיל את היקף הפרויקטים פי 2, ובאותו כח אדם"

  "סופר רמדור באיגוד ערים דן היא כמו סיירת מטכ"ל – איכותית, יעילה, מהירה ומבצעת כל משימה", כך אומר מארק אוקון, מנכ"ל איגוד ערים דן לביוב ואיכות הסביבה, שחולל באמצעות מערכת סופר רמדור – מהפיכה בשיטות העבודה של שני ארגונים גדולים. לדעתו, ארגון העוסק בניהול פרויקטים הנדסיים לא יכול להסתפק בפחות מסופר רמדור.

  לסיפור המלא לחץ כאן

 • 7bernson

  "מאגר מאוחד של שליטה, יעילות וחסכון בניהול הסכמי מסגרת"

  יוסי ברנסון, מנהל אגף הלוגיסטיקה בעיריית חיפה: "המעבר למאגר המאוחד האינטרנטי החדש של רמדור – הביא לא רק לחיסכון, אלא גם לתחושה החשובה שהכל נמצא תחת שליטה".

  לסיפור המלא לחץ כאן